HB Farma Dış Tic. Ltd. Şti. 2015’ten bu yana çalışmalarını sürdüren yerli bir firmadır. Firmamız İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasotik Teknoloji Anabilim dalı ile proje anlaşması yaparak, ürün geliştirmektedir. Halen devam eden test aşamasında olan 19 ürünümüz vardır. Şirketimizin amacı özellikle koruyucu ve kimyasalların en aza indirgendiği ürün geliştirmektir. Yeni yapılanma projesi içinde 9 adet tescilli markaya (Dermocine, Immucine, Tussicine, Gazicine, Gripcine, Active Defense, Glikocine, Immocine) sahip HB Farma sizlere en iyisini sunmak için çalışıyor.

HB Farma ürünleri, yoğun ve titiz bir çalışmanın sonucunda fark yaratacak şekilde tasarlanmış ve formüle edilmiştir. Ürünlerimizde paraben, parafin liquid, petrolattum v.b. gibi petrol türevleri kullanılmamıştır. Bitkisel yağlar ve ekstraktlar kullanılmıştır.

Ar-ge çalışmalarına devam etmekte olan HB Farma, üniversitelerle işbirliğine giderek, yeni ürünleri de kullanıma sunmak için hazırlık yapmaktadır.

HB Farma kaliteli ve uygun fiyatlı tıbbi cihaz, gıda takviyesi,  dermokozmetik ve güzellik ürünleriyle insanlara hizmet etmeyi, aynı zamanda ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

HB Farma %100 yerli sermayeli şirkettir.

Vizyonumuz

Son teknolojiyi kullanarak, en doğal gıda takviyesi,  sağlık ve güzellik ürünleri üreten bir marka olmak. Tüm dünyaya yerli üretim ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek. Üst düzey Ar-Ge çalışmaları ile sizden gelen arz-talep doğrultusunda yeni ürünler geliştirip, ürün yelpazemizi her geçen gün artırmak.

Misyonumuz

Bilimsel mantığa sahip uzman kadromuz ve üniversitelerin Ar-Ge laboratuvarları ile birlikte son teknoloji sistemleri ile çalışarak dürüstlük,
saygı ve kaliteden ödün vermeden ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ecz. Hacer Pütün