ÜRÜN AMBALAJI

HBFARMA olarak ürünlerin ambalajının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Ambalajlarımız hem koruyucu özelliği, kullanışlılığı, uzun ömürlü olmaları ve tasarımının çekiciliğiyle kullanıcıya en iyisini sunmak için oluşturuluyor.

SİZE ÖZEL AMBALAJ ÜRETİMİ

Ambalaj konusunda sadece kendi ürünlerimize değil siz üreticilerin ürünleri içinde ambalaj ve kutu tasarımı yapıp imalatını yapmaktayız. 2.000 adet üzeri siparişleriniz için markanıza özel ambalaj üretimi ve ürün tedariği sağlamaktayız. Detaylı bilgi için bizimle İletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

AMBALAJ ÜRÜN KADAR ÖNEMLİDİR

Eğer ambalajı kötü bir ürününüz varsa, bu tezgah altında kalmaya mahkumdur. Bu ürünü göstermek istemezsiniz. Ya da pazarda, markette eliniz size hoş görünene kayar. Bu nedenledir ki, sadece iyi ürünle yarışmak, yarışa bir adım geriden başlamaktır.

PR ve ambalaj, en etkin ve ekonomik pazarlama araçlarından biridir.

Bir ürüne görsel ya da sözel avantajları sadece ambalaj tasarımı verebilir. Bu nedenle her geçen yıl ambalaj tasarımının önemi artmaya devam edecek. Şirketler de er ya da geç bunu anlamaya başlıyor. Tabii ki bu ambalajın doğru iletişimini de yaparak pazarda iddialı hale gelinebilir.